Üldinfo

Sviatoslav Otchenashi poolt koostatud Academy-S International Beauty School õppekava pakub kõigile huvitatud õpilastele täeindkoolitust püsimeigi töös, toodetes ja seadmetes, mis vastab kvaliteedi kõrgeimatele standarditele ning ainulaadset õpet Academy-S tehnikates.

Sviatoslav Otchenashi AcademyS-is usume sügavalt, et töö kvaliteeti saab säilitada ainult pideva isikliku täiendamise ja pühendumisega. Seetõttu on meie meistrid regulaarsed osalejad ja kohtunikud maailma olulisematel ilutööstuse ja PMU valdkonna foorumitel ja koolitustel.

Täiendkoolitus sisaldab püsimeigi tehnikaid, mille on välja töötanud Sviatoslav Otchenash. Need meetodid hõlmavad kulmude, huulte ja silmalaugude mikropigmentatsiooni ning nende eesmärk on parandada kliendi loomulikku välimust. Püsimeigi hooldust saab kasutada ka kliendi parimate omaduste rõhutamiseks või lihtsalt selleks, et säästa oma aega, mis veedetakse igapäevaselt jumestusele.

Sellel baaskursusel käsitletakse “Magic Shading” tehnikat kulmude, “Soft/Classic Eyeliner” tehnikat silmade ja “Aquarelle” tehnikat huulte jaoks.

Tere tulemast Sviatoslav Otchenashi Academy-S baaskursusele!

Tähelepanu! Seoses olukorraga riigis, võivad koolituste ajakavad muutuda!

Tulekul baaskursuse õpingud:

Baaskursuse õpe:
18.09.2021-23.09.2021
01.11.2021-07.11.2021

Kursuse hind: 2500€ + KM

Registreeru koolitusele SIIN

Õppe kogumaht: 91 akad t
*akad t – akadeemiline tund = 45 minutit

Koolitus toimub: Lasnamäe 4c – Skyline salongis

Töövahendid: desinfektsiooni- ja steriliseerimisvõimalused, kõik koolituseks vajalikud töövahendid (sh. kohapeal kasutamiseks treeningmasin, lateks, ühekordsed steriilsed vahendid ja professionaalsed püsimeigitooted, isikliku hügieeni vahendid jms).

Loe detailset infot Püsimeigi baaskursuse õppekava kohta siit.